O nás
O nás

 

Vítejte v našem internetovém obchodu!

Jsme rádi, že se zajímáte o kvalitu toho, co kupujete, a pevně věříme, že Vám k tomu díky našemu internetovému obchodu budeme moci pomoct.

Kdo jsme?

Jsme parta nadšenců, která se začala zajímat o kvalitu drogérie a potravin v České republice. Impulsem pro založení tohoto internetového obchodu byl náš pobyt v oblasti rakouského Innsbrucku, kde jsme se zcela běžně setkali s odlišnou kvalitou vlastně všeho. Do doby než jsme se vrátili zpět do naší vlasti nás ani ve snu nenapadlo, že by tento rozdíl mohl být tak markantní. Ale byl! Byli jsme v šoku, jak stejně vypadající výrobky mohou odlišně chutnat. Nedalo nám to a rozhodli jsme se podniknout průzkumný nákup, při kterém jsme zakoupili identické výrobky jak u nás v České republice, tak v Rakousku. Potraviny, drogérie, granule pro psy ... ŠOK! Odlišná chuť, odlišné složení, odlišná gramáž. Abyste si udělali představu, tak například známá a oblíbená Coca Cola zakoupená v České republice, obsahuje glukózo-fruktózový sirup a naopak Coca Cola z Rakouska obsahuje cukr. Díky tomu má rakouská Cola nejen jinou chuť, ale také méně kalorií. Je již obecně známé, že glukózo-fruktózový sirup je tzv. bílý jed. Důsledkem jeho konzumace je například vyšší výskyt obezity, ukládání tuků v oblasti břicha a také to, že naše tělo nemá pocit plnosti a proto máme větší pocit hladu. Stále Vás to nepřesvědčilo? Pokud ne, tak dalším příkladem může být i to, že v žádném výrobku, který jsme zakoupili na území Rakouska jsme nenašli tzv. kuřecí separát (zbytky po oddělení kvalitního masa - kosti, kůže apod.), který se u nás vyskytuje opravdu hojně. Stejně tak je rozdíl i v kvalitě drogerie a kosmetiky.

Jaké produkty u nás naleznete?

Nabízíme Vám drogérii v kvalitě pro "západ"... To vše a mnohem víc naleznete u nás. Vyzkoušejte ten rozdíl. Stejná cena, lepší kvalita.

Jsme tu pro Vás!

Váš tým Rakouská kvalita